تاریخچه کوتاه

مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ فرانگر با در اختیار داشتن کادر متخصص و مجرب و با بیش از بیست سال سابقه در شهرستان اصفهان، در زمینه های گوناگون این رشته فعالیت نموده است. اسمبل و فروش سیستم های کامپیوتر، تهیه و توزیع قطعات کامپیوتر وهمچنین  تعمیر و ارتقاء انواع کامپیوتر های رومیزی  به صورت حرفه ای از جمله فعالیت های سال های گذشته این مرکز می باشد. با فراگیر شدن استفاده از لپ تاپ و با توجه به  نیاز کاربران ، از سال 1386 این مرکز فعالیت های خود را به تعمیرات تخصصی لپ تاپ منحصر کرده و در کنار آن، اقدام به تهیه و توزیع قطعات لپ تاپ نموده است.

همواره ارائه خدمات سریع با حفظ کیفیت از مهمترین اهداف ما بوده است. خدمات سریع باعث حذف سفرهای درون شهری، صرفه جویی  در وقت و هزینه های مشتری و رضایتمندی بیشتر مشتریان شده است. برای رسیدن به این اهداف اقدام به تجهیز دستگاه های کارگاه اعم از دستگاه های اندازه گیری، تست و تعمیر نمودیم. همچنین با آموزش های علمی و کاربردی پرسنل مجموعه و اتوماسیون و برقراری ضوابط منظم هدفمان محقق شد.

خلاصه ای از اقدامات انجام شده مجموعه فرانگر:

_ طراحی و تولید نرم افزار جامع مدیریت تعمیرات جهت کنترل ورود و خروج سیستم ها و ثبت کلیه اطلاعات مربوط به مشتریان و اطلاعات تعمیر یا سرویس هر سیستم.

_ تفکیک و تعیین وظایف کارکنان بر اساس نوع تخصص فرد.

_ خرید دستگاه های پیشرفته جهت تشخیص و رفع ایرادات الکترونیک و دیجیتال، دستگاه های سرویس و گردگیری و شستشوی برد های الکترونیکی و همچنین دستگاه های ترمیم و جوشکاری و رنگ آمیزی و...

_  آموزش علمی و عملی پرسنل در زمینه کار با دستگاه های اندازه گیری و تعمیرات در حوزه کاری هر فرد.

_ تحقیق، مطالعه و بروز رسانی علمی مجموعه.

.

  • امید است همواره بتوانیم بهترین و سریع ترین خدمات را به مشتریان و همشهریان عزیز ارائه کنیم.
با ما آشنا شوید
  • فرشید رضوی
  • فرامرز رضوی
  • سعید جبلی